Про чудотворну ікону Домницької Божої Матері - Чернігів для туриста
Субота, 21-Січень-2017, 08.17.37
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Історія Чернігова [45]
Легенди Чернігова [8]
Чернігівські князі [16]
Туристичні об'єкти [13]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » Статті » Історія Чернігова » Історія Чернігова

Bookmark and Share

Про чудотворну ікону Домницької Божої Матері
Тривалий час я страждав від нестерпного болю в попереку. Ані сісти, ані зігнутися не міг. Жодне лікування не допомагало. Тоді вирішив звернутися до чудотворної Домницької ікони Божої Матері, що знаходиться у Домницькому чоловічому монастир: (Менський район).
Автобусом їхав до с.м.т. Березна, потім пішки долав ще 11 кілометрів до святого місця. Встигнув на божественну літургію, поставив свічку перед чудотворною іконок Божої Матері, став на коліна, каявся щиро за всі непослухи перед Творцем, вмиваючись гарячими сльозами. Після богослужіння пішов до святої криниці Богородиці, впав на коліна, читав акафіст, попив святої води.
Потім вирушив пішки до Березни. Через годину неначе гострі кігті боляче схопили мене у попереку. Я вже не міг йти. Що робити? Раптом біля мене зупинилася підвода, добрий чоловік сам запросив мене на воза і швидко підвіз до Березни. Я ледь увійшов в автобус. Коли дістався до Чернігова, гадав, що без сторонньої допомоги не доберуся додому. Та сталося диво! Я зовсім не відчував болю. Додому йшов легко. Радісно і тепло було на душі. Хотілося співати. Вночі вперше спав спокійно. Наступного ранку з... важкими гантелями я вільно займався гімнастичними вправами, робив нахили у різні боки. І зараз почуваю себе добре. Щиро дякую нашій Владичиці, Пресвятій Богородиці за зцілення, молюся перед її чудотворним Образом.

Довідка: Домницька ікона Божої Матері з'явилася на початку XVII ст. на дереві, пень якого до 1798 р. зберігався у вівтарі Параскеївської церкви. На тому місці побудовано Домницький монастир у 1696 р. При першому ігумені Варлаамі тут жили ченці: Клемент, Діонісій, Іннокентій, Геннадій, Макарій.
Домницька чудотворна ікона не раз рятувала людей. Під час епідемії чуми в 1771 р. її було перенесено в селище Березна, з молитвою хресним ходом ікону обносили навколо міста і по всіх вулицях. Епідемія припинилася. З того часу щороку 8 вересня жителі Березни хресним ходом ідуть в обитель Богородиці для її прославлення.


Категорія: Історія Чернігова | Додав: chernigovec (21-Липень-2010)
Переглядів: 1080 | Теги: Домницький монастир, Домницька ікона | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar