Обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави "Лісоград" - Чернігів для туриста
Неділя, 22-Січень-2017, 20.22.08
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Музеї [31]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » Статті » Музеї Чернігівщини » Музеї

Bookmark and Share

Обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави "Лісоград"
Велика Вітчизняна війна навіки вписала в нашу історію героїчні сторінки самовідданої боротьби за свободу і незалежність, за право бути вільними на своїй Батьківщині. Нині на місці «Партизанського Лісограду», що у Єлінських лісах Щорського району, відтворені партизанські землянки, як пам’ятник мужності та героїзму учасників партизанської боротьби в тилу ворога. Це місце активно відвідують мешканці та гості району і області.
З метою увічнення пам’яті про учасників партизанського руху на Чернігівщині на території Щорського району Чернігівської області рішенням сесії обласної ради від 11 вересня 2009 року створено комунальний заклад «Музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград» Чернігівської обласної ради. З початку 2011 року обласний музейно-меморіальний комплекс партизанської слави "Лісоград" є філіалом Чернігівського історичного музею ім. Василя Тарновського.
Основними завданнями на шляху реалізації даного проекту є - розвиток соціально-культурної сфери та туристичної інфраструктури області, розробка і впровадження нових туристичних маршрутів, активізація екскурсійної діяльності у регіоні.
Створення комунального закладу «Музейно-меморіальний комплекс партизанської слави «Лісоград» Чернігівської обласної ради сприяє формуванню у громадян поваги до історичного минулого українського народу, патріотичному вихованню молодого покоління.

Адреса музею: 15200, Щорський район, с.Єліно
вул. Федорова, 75Фото: Воробей Валентин

Категорія: Музеї | Додав: chernigovec (25-Квітень-2010)
Переглядів: 2109 | Теги: Лісоград, комплекс партизанської слави, музейно-меморіальний комплекс, Щорський район, Єліно | Рейтинг: 3.6/5
Всього коментарів: 0
avatar