Четвер, 18-Грудень-2014, 12.34.17
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Анонс подій [216]
Всеукраїнські заходи [96]
Туристические отчеты [23]
Виставкова діяльність [79]
Знаменні дати [67]
Конкурси, змагання [48]
Новини турбізнесу [493]
Новини Євро 2012 [80]
Події міста [212]
Регіональні заходи [212]
Церкви Чернігівщини [13]
Суспільство [82]
Сторінки історії [153]
Оголошення [66]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » 2011 » Квітень » 17 » Чернігів у списку святих місць планети
18.53.55
Чернігів у списку святих місць планети
ЧернігівЩе давно хтось із великих сказав про те, що ми так зайняті очікуванням дива, що часто просто його не помічаємо. А, між іншим, для нас, чернігівців, воно буквально на відстані простягнутої руки. Це прадавні сакральні місця, котрі, при відповідному сприйнятті, гармонізують людину, позитивно впливають на моральне й духовне самопочуття, розкривають внутрішні резерви…
Тема безцінного потенціалу Чернігова не раз обговорювалася у вузьких та широких колах, на шпальтах газет та в телерадіоефірі. Ще одну спробу з’ясувати, як правильно скористатися можливостями такої скарбниці, здійснили зацікавлені особи 8 квітня під час круглого столу «Чернігів у списку святих місць планети» в експертному клубі «Чиста політика».
Власне, вирішення таких завжди актуальних для міста питань як збереження і відновлення стародавніх історичних місць, відновлення культури поведінки вже розпочато Центром «Ахалар». Наразі громадська організація спільно з міжнародною мережею екоклубів працює над створенням екологічної мережі «Святі місця планети».
На думку директора центру Юрія Трофименка, в основі багатьох цивілізаційних катаклізмів і проблем лежить порушення життєво важливого балансу між людиною і природою. «Вивчаючи ряд питань, пов’язаних з відновленням цього балансу, ми вийшли на поняття сакральної географії, котра являє таку собі мережу святих місць, що покривають всю планету, — вважає він. — З цієї позиції Чернігів має унікальний потенціал, що ставить його в ряд з іншими визначними святинями».
За словами заступника міського голови Анни Романової, Чернігів має всі підстави претендувати на достойне місце серед топ—двадцятки святих місць. «Мешканці Чернігова мають зрозуміти, що ми живемо в унікальному місті, — зауважила вона. — І якщо ми позиціонуємо Чернігів як місто легенд, а, власне, місто таким і є, чому б нам це не популяризувати?» На думку Анни Романової, в цьому питанні потрібен комплексний підхід, що включає і просування такого бренда, і просвітницьку роботу серед молоді.
Священнослужитель Сергій Малишко наголосив на важливості всебічного вивчення молоддю історії краю, що включала б екскурсії до святих місць і дала б можливість наглядно її «відчути».
А ресторатор Ігор Вареник, аналізуючи мотиви поїздок до таких туристичних центрів як Львів та Одеса, висловив думку, що турист, насамперед, «їде в атмосферу» міста, яка, по суті, визначається гостинністю та відкритістю міста та його мешканців. Основною ідеєю, на його думку, має бути прояв радості як результат дієвих та цікавих заходів, організаторами яких можуть виступати як підприємці, так і церква. Головне, щоб такі заходи проходили не заради «галочки», а були для людей істинною потребою та мотивом радості.

Інга ВІТКОВСЬКА
Джерело: Газета Чернігівські відомості
Категорія: Новини турбізнесу | Переглядів: 453 | Додав: chernigovec | Теги: святі сісця Чернігова, церкви Чернігова, Анна Романова, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Новости по теме: У Козельці місцеві єнтуціасти рятують історичну пам'ятку
В Чернигове запустили новый велосипедный эко-проект
Про таємниці дерев’яних церков Чернігівщини
Какими были первые театры Чернигова?
Вивчаємо унікальні куточки Чернігівщини. Фото
Організовано екскурсію по Чернігову для сімей переселенців
У Лісограді відзначено День партизанської слави
Чернігів відзначив 71-у річницю визволення міста від фашистських загарбників. Фото
У Чернігові відзначили 150-ту річницю від дня народження Михайла Коцюбинського
13 вересня у Чернігові проводитимуть безкоштовні екскурсії для усіх бажаючих
Музеї Чернігівщини готуються до можливої війни?
В Чернигове открылась выставка "Александр Довженко. Война. Герои. Память". Фото
У Сосниці відзначили 120-річчя від дня народження Олександра Довженка. Фото
Сергій Романчук вважає, що спортсменом модно бути
В заповеднике "Качановка" снимали художественный фильм "Последний янычар"
Погода, Новости, загрузка...
Всього коментарів: 0
avatar