Скачати інструкцію щодо заповнення форми державної звітності № 1-ТУР(к) - Чернігів для туриста
Четвер, 08-Грудень-2016, 16.20.52
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Бланки 1-ТУР, 1-Тур(К) [7]
отримання ліценцій [2]
переоформлення ліцензій [2]
дублікат ліцензії [2]
отримання копії ліцензії [2]
Інформація турфірмам [30]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » Файли » Лізензування » Бланки 1-ТУР, 1-Тур(К)

Скачати інструкцію щодо заповнення форми державної звітності № 1-ТУР(к)
[ Викачати з сервера (44.0Kb) ] 20-Січень-2009, 11.31.23
Інструкція щодо заповнення форми державної статистичної звітності № 1-ТУР, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 04 березня 1998 року № 96.

Інструкція визначає порядок заповнення суб’єктами туристичної діяльності державної статистичної звітності про діяльність в галузі туризму.

Звіт заповнюють відповідальні особи підприємств, установ, організацій, фізичні особи, що зареєстровані у встановленому чинним законодавством України порядку і здійснюють діяльність, пов’язану з наданням туристичних послуг (надалі - суб’єкти туристичної діяльності), незалежно від відомчої підпорядкованості, форми власності та організаційно-правової форми господарювання.

Адресна частина бланка заповнюється чітко і без скорочень. Назва суб’єкта туристичної діяльності має відповідати назві, яка вказана в установчих документах. Поштовий індекс організації та адреса, за якою вона розташована, вказуються фактичні. Загальна площа території вказується та, що закріплена за суб”єктом туристичної діяльності відповідними документами.

Звіт за формою 1-ТУР(к) підписується керівником та головним бухгалтером суб’єкта туристичної діяльності. Вони несуть відповідальність за достовірність та своєчасне подання цих звітів згідно з діючим законодавством. Звіт завіряється печаткою суб’єкта туристичної діяльності. Звітні дані відображаються в тих одиницях, які вказані в формі.

В розділах 1, 1а, в рядках з індексом “о” вказують дані про туристів, обслугованих за прямими договорами. Дані про туристів, обслугованих за співдоговорами з українськими партнерами, вказують в рядках з індексом ”а”.
Копія форми державної статистичної звітності зберігається у суб’єкта туристичної діяльності.

До звіту додається пояснювальна записка, в якій обов’язково вказується кількість реалізованих ваучерів та напрямки пересування туристів згідно з ними.

Переглянути інструкцію, щодо заповнення форми 1-Тур (К) можна за наступним посиланням: https://docs.google.com/file/d/0B-_6r7MPIlvuNnVhYnJqdFVVb28/edit

Категорія: Бланки 1-ТУР, 1-Тур(К) | Додав: chernigovec
Переглядів: 3656 | Завантажень: 1290 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1
<kfyr!
avatar
2
ЯК ЗАПОВНЮВАТИ ФОРМУ №1-ТУР(К)
avatar
3
очень нужна
avatar