Чернігів: короткий екскурс в історію міста - 18 Травня 2012 - Туристичні блоги – Чернігів для туриста
Неділя, 22-Січень-2017, 20.19.45
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Логін:
Пароль:
Розділи новин
Туризм в Украине [109]
Советы туристам [64]
Путеводители по Чернигову [15]
Туристические анекдоты [0]
Разное [5]
Реклама
Новости туризма
Останні статті
Мы Вконтакте
Посилання

Новое на форуме
Туристичні блоги
Фото Чернігівщини
Статистика

Яндекс.Метрика

Пошук
Головна » 2012 » Травень » 18 » Чернігів: короткий екскурс в історію міста
01.11.07
Чернігів: короткий екскурс в історію міста
Чернігів: короткий екскурс в історію міста
Чернігів – одне з найдавніших міст України. Як свідчать на основі археологічних досліджень вчені, він виник 1300 років тому. Перша ж письмова згадка про Чернігів, як про велике місто, друге на Русі після Києва, пов’язана з договором 907 року, укладеним між Візантією і Руссю після успішного походу князя Олега на Константинополь.
Із початку XI століття аж до монголо-татарської навали Чернігів був адміністративним, військовим, політичним, економічним, релігійним і культурним центром одного з найбільших давньоруських князівств.
На високих пагорбах Болдиних гір, над правобережною заплавою Десни, здіймаються зі сходу на захід золотоглаві храми, споруджені в різні періоди історії міста – Спаський собор XI століття, Іллінська церква, Борисоглібський і Успенський собори XII століття, Троїцький собор XVII століття, Катерининська церква XVIII століття. Окремо, в центрі міста, височить купол давньої церкви Параскеви П'ятниці, спорудженої на зламі XII- XIII століть, як вважають Петром Милонєгом – відомим давньоруським зодчим.
Відомий Чернігів своїм підземним монастирем (Антонієві печери), заснованим у 1069 році біля підніжжя Болдиних гір Антонієм Печерським – батьком руського чернецтва. Чимало вражень на гостей міста справляє курган «Чорна могила» - князівське язичницьке поховання Х століття.
Неповторні історичні ландшафти Чернігова, в які гармонійно вписуються безцінні шедеври давнього зодчества і сучасні споруди, приваблюють в місто тисячі туристів з усіх куточків України. Із історичними і культурними старожитностями Чернігова і всієї древньої Чернігово-Сіверщини вони також можуть ознайомитися в залах історичного музею ім. В.Тарновського і Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній», художнього музею ім. Г.Галагана та літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського.

Запрошуємо відвідати туристичні
об’єкти найдавнішого на Десні міста!

Фото и текст с сайта
Чернигов city guide


Категорія: Путеводители по Чернигову | Переглядів: 1642 | Додав: chernigovec | Теги: guide.cn.ua, путівник по Чернігову, історія Чернігова, Чернігів | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 1
avatar
1
Спасибо авторам сайта за то что решили выложить путеводители по Чернигову и области на этом сайте, так как найти или купить ети буклеты и путеводители в чернигове почти нереально
avatar